תפריט
קטלוג
x
 
x
 
X
הכנס פרטי כרטיס / קופון דיגיטלי
 
(8 ספרות ראשונות)
 
(4 ספרות אחרונות)
 
X
הכנס פרטי כרטיס / קופון דיגיטלי
 
(8 ספרות ראשונות)
 
(4 ספרות אחרונות)
 
מתנות לחג לצוות העובדים
מתנות לחג לצוות עובדים
הזדהות הצוות עם מקום העבודה הינה בין הגורמים החשובים ביצירת מוטיבציה אצל עובדים וגיבוש זהות ארגונים בעסק שלכם. על מנת להפוך את מקום העבודה ליצרני ואת המותג למזוהה עם הערכים שהוא מייצג. כאשר עובדי החברה חשים כי מקום העבודה משקיע בהם, הם חשים כי החלק שלהם בחברה הינו בעל משמעות והמוטיבציה שלהם להשקיע במקום העבודה בחזרה – גדלה משמעותית.
רווחת העובד- בראש סדר העדיפויות
בשנים האחרונות הולכת ומתפשטת ההבנה לחשיבות ההשקעה ברווחתו של העובד. הארגונים הגדולים ביותר בעולם כמו גוגל, פייסבוק, אמזון וחברות אחרות – הפכו את מקום העבודה שלהן למגרש משחקים בפני עצמו. סניפי החברות הגדולות ביותר בעולם כוללים משחקים, רהיטים מגניבים, פיצ‘רים להנאה ועוד פינוקים – הופכים להיות החזית והזיכרון העיקרי ממקומות אלו.
העובדים המגיעים לעבודה יודעים כי יפגשו חיוכים והנאה, ומקום העבודה הוא מקום שכיף לחוזר אליו. זוהי אחת הסיבות בגללן העובדים של החברות הגדולות ביותר בעולם מראים יציבות משמעותית: הם נהנים לא רק מהזדהות מקסימלית עם מקום העבודה, עם מוניטין גבוה המלמד כי המעסיקים שלהם משקיעים בעובדים – אלא גם ממקום עבודה סופר מפנק המציע שוברי מתנה לעובדים ומגוון אפשרויות אחרות.
שוברי מתנה לעובדים הם נושא החוזר על עצמו בכל פעם לקראת החגים. אם בסוף האלף הקודמת שוברי מתנה לחגים היו שוס גדול, הרי שבשנים האחרונות הרעיונות למתנות הולכים וחוזרים על עצמם ומעסיקים כבר מוצאים את עצמם נטולי רעיונות חדשים. מסיבה זו, חברות שונות מציעות להיות ה"ראש" ומציעות למנהלי חברות מגוון עצום של רעיונות ליצירת שוברי מתנה לעובדים באינספור נושאים ותחומים שונים.
שוברי המתנה לעובדים יכולים לבוא לידי ביטוי בהפתעות לקראת החגים, בהתאמה אישית לפי אופיו של העובד, נתונים לבחירתם של העובדים בהתאם לרצונם האישי, ועוד. כאשר העובדים מקבלים את האפשרות להחליט מה הם עצמם רוצים לקנות או להעניק לעצמם, אזי שוברי המתנה נותנים להם להרגיש כי יש להם חלק פעיל בבחירת המתנות לחגים והם חלק משמעותי בארגון, התורם מכוחו ומן הידע שלו.