תפריט
קטלוג
x
 
x
 
X
הכנס פרטי כרטיס / קופון דיגיטלי
 
(8 ספרות ראשונות)
 
(4 ספרות אחרונות)
 
X
הכנס פרטי כרטיס / קופון דיגיטלי
 
(8 ספרות ראשונות)
 
(4 ספרות אחרונות)
 
מתנות לעובדים באירועי חברה

מתנות לאירועי חברה

הפקתם של אירועי חברה מהווה משימה מורכבת ולא קלה. לא משנה באיזה אירוע חברה מדובר – אירוע קידום, אירוע השקה, יום כיף לעובדים, השתלמות מנהלים וכדומה – ישנם מספר מאפיינים שהופכים את האירוע למכובד ולמוצלח. בידור טוב, נוחות מקסימלית, אוירה נעימה ואוכל משובח הם חלק מהתנאים ההכרחיים שחייבים להתקיים בכל אירוע חברה מוצלח. אבל אם אתם מחפשים לשדרג את המאורע ולהפוך אותו למוצלח במיוחד, בייחוד כשמדובר באירוע חברה שמשתתפים בו עובדי הארגון, כדאי לכם לשלב בו מתנות לעובדים וליהנות מהרבה מאד יתרונות.

מתנות לעובדים ישדרגו את האירוע

עובדים מאד אוהבים לבלות באירוע חברה. הם שוברים את השגרה, מנקים את הראש, מתנתקים, מחייכים ומכייפים. עם זאת, אירוע חברה הוא גם מאורע שקשור לעבודה והוא גם חוזר על עצמו כל שנה. אז נכון שזה כיף ונכון שזה חביב, אבל אתם רוצים שזה יהיה גם משמעותי. אירוע חברה צריך להיות יוצא דופן ומיוחד, בייחוד אם מטרתו המרכזית היא לחזק את הקשר בין העובדים למקום העבודה. כשאלה הם פני הדברים, מתבקשת חלוקת מתנות לעובדים במסגרת אירוע חברה. מדובר בהזדמנות נהדרת שמאפשרת לקברניטי החברה להביע בפני העובדים רגשות של תודה והערכה ולטעת בהם גאוות יחידה. כאשר אירוע חברה מוצלח מסתיים בחלוקת מתנה, העובדים שלא יצאו בידיים ריקות ידעו להעריך את התשורה וירגישו יותר מוערכים.

מתנות לאירועי חברה – מה ישמח את העובדים?

ישנו מגוון עצום של מתנות לעובדים שניתן לחלק באירועי חברה. כדי לחזק את האפקט ולהגשים את כל המטרות שלשמן בחרתם לחלק מתנות לעובדים במהלך אירוע החברה, חשוב שתבחרו מתנה מתאימה.

איך בוחרים מתנות לעובדים?

בעת בחירת מתנות לעובדים חישבו על השיקולים הבאים שיסייעו לכם בבחירה:

  • מקוריות – חשוב לבחור מתנה מקורית ולא שחוקה. נסו לחשוב מחוץ לקופסא, או לכל הפחות הקפידו לחלק מתנה "חדשה", כזו שטרם חולקה לעובדים בשנים עברו.
  • פרקטיות – חשבו על מתנות פרקטיות שכולם ישמחו לקבל. בגזרה זו נכללים, למשל, ציוד קמפינג וים – כסאות נוח, שמשיה, מחצלת, צידנית, שק שינה, אוהל וכדומה. ציוד לבית – כרבולית, מצעים, מגבות, מסגרות של תמונות, אלבומים וכדומה. גם ציוד חורף יכול להתאים, בתנאי שאירוע החברה מתקיים בעונה הקרה: צעיפים, כובעים, מטריות, גרביים ומחממי אוזניים.
  • מתנות בנימה אישית – אפשרות טובה היא להעניק לעובדים מתנות "אישיות", תוך מחשבה על פינוק של העובד. בגזרה זו יכולים להיכלל שוברי מתנה לאטרקציות, למסעדות, לחנויות או לספא. אפשר גם להתמקד בפן הבידורי-תרבותי ולהעניק כרטיסים לתאטרון, לקולנוע או להופעה, או להסתפק בספר טוב או במארז דיסקים מרגש לרכב.
  • מתנות טכנולוגיות – מתנות נוספות שיכולות להתאים שייכות לעולם הטכנולוגיה. תחת קבוצה זו נכללים אביזרים למחשב, גאדג‘טים מגניבים, אביזרים לסלולרי, אוזניות, רמקולים וכל הצעצועים הטכנולוגיים החדישים.
  • גאוות יחידה – אם הדבר מתאפשר, הדפיסו על גב המתנה או לפחות על האריזה את הלוגו של החברה.