תפריט
קטלוג
x
 
x
 
X
הכנס פרטי כרטיס / קופון דיגיטלי
 
(8 ספרות ראשונות)
 
(4 ספרות אחרונות)
 
X
הכנס פרטי כרטיס / קופון דיגיטלי
 
(8 ספרות ראשונות)
 
(4 ספרות אחרונות)
 
שוברי מתנה לימי כיף וגיבוש

שוברי מתנה לימי כיף וגיבוש

רוצים לתת מתנה מגניבה, יוצאת דופן ומרעננת לעובדים, לחברים, לילדים או לקרובים? ארגנו להם שוברים שיאפשרו להם לבלות מחוץ לבית יום כיף שלם, חוויתי ומהנה. שוברים לימי כיף וגיבוש הם מתנה נהדרת – שוברי מתנה משתלמים במיוחד, מרגשים ומיוחדים.

חיפוש אחר המתנה המושלמת

תהליך של בחירת מתנה, לא משנה למי ולא משנה מתי – בין אם מדובר במתנה לחג, במתנת יום הולדת, במתנה ליום נישואים או סתם במתנה למישהו שאוהבים ורוצים לשמח – תמיד מערב התלבטות לא קלה. אתם מעוניינים להעניק מתנה מיוחדת, יוצאת דופן ומקורית; מתנה שתהיה מושקעת, שתסמל הערכה, שתוכיח כי השקעתם מחשבה; מתנה שתספר ללא מילים כמה אתם אוהבים, נרגשים, מעריכים או אסירי תודה. החיפוש אחר המתנה המושלמת יכול להיות מפרך ומתיש, אבל עכשיו אתם יכולים סוף סוף להפסיק לשבור את הראש: המתנה המושלמת נמצאה. קנו ליקיריכם שובר מתנה של יום כיף מחוץ לבית באטרקציה מגניבה ותצליחו לענות על כל הציפיות.

יום כיף מגניב ומרגש

יום כיף מהווה הזדמנות מצוינת לשבור שגרה, לשפר אוירה, לטעון מצברים, להתרענן ולהיחלץ מהשגרה האפורה והתובענית של חיי היום יום. כששובר המתנה הוא ליום כיף משותף, יש לו גם ערך מוסף – הוא יאפשר לך ולאדם היקר לך לבלות יחד ולצבור חוויות משותפות.

אילו שוברי מתנה לימי כיף קיימים?

שובר מתנה ליום כיף הוא למעשה שובר מתנה לאטרקציה. הכוונה היא לשובר מתנה למסעדה, לקולנוע, לתיאטרון, ללונה פארק, לפארק מים, שובר מתנה לפעילות חווייתית (לרבות רכיבה על סוסים או על גמלים), לטיול טרקטורונים, לטיסה בכדור פורח, לחדרי בריחה, לפיינטבול, להופעה, לקארטינג ובעצם שובר מתנה לכל פעילות מהנה.

יום כיף שכולו שוברים

שוברי מתנה לימי כיף יכולים לכלול שובר מתנה ליום כיף שלם או מספר שוברי מתנה לאטרקציות הנמצאות בסמוך, כך שתתפור למקבל המתנה את יום הכיף מבלי להגבילו בזמן. תן לו מספר שוברי מתנה למספר אטרקציות ולמסעדה, וכך הוא יוכל לתפור לעצמו יום כיף מושלם עם מספר אטרקציות ועם ארוחה טובה בסיום. לחלופין, ישנם שוברי מתנה לימי כיף שלמים המתקיימים במקום אחד ומכסים את כל היום, כמו שובר מתנה ללונה פארק או שובר מתנה לפארק מים.