תפריט
קטלוג
x
 
x
 
X
הכנס פרטי כרטיס / קופון דיגיטלי
 
(8 ספרות ראשונות)
 
(4 ספרות אחרונות)
 
X
הכנס פרטי כרטיס / קופון דיגיטלי
 
(8 ספרות ראשונות)
 
(4 ספרות אחרונות)
 
פרחים ושוקולד הרומנטיקה המושלמת

פרחים ושוקולד הרומנטיקה המושלמת

פרחים ושוקולד, נחשבים כבר עשרות שנים למתנה הרומנטית האולטימטיבית. כאשר בחור מעוניין להתחיל עם בחורה, הוא יכול לשלוח לה זר פרחים, בצירוף כרטיס ברכה, ואולי בעילום שם, ובכך לגרום לה להרגיש נחשקת, ולאפוף אותה ברומנטיקה ובמסתורין. טוב יעשה אם יוסיף לפרחים גם שוקולדים, שכן שוקולד ידוע כמאכל חושני ואפידזי. כיום ניתן להזמין מוצר, שמהווה שילוב בין זה דקורטיבי, ואף ריחני, לשוקולד החושני והטעים.

זר מתוק ומגוון המתנות שלנו

מוצר זה נקרא זר מתוק. מדובר בעיצוב דקורטיבי של שוקולדים משובחים, המאוגדים לכלל זר. זרים מתוקים מגיעים במגוון עיצובים מקסימים. ניתן לצרף אותם כשתוספת למשלוח פרחים, או לשלוח אותם לבדם.

אנו מציעים לכם מבחר עשיר של מתנות, מלבד זר מתוק. בין מתנות אלו ניתן למנות זר מתוק, עציצים יפיפהיים, זרי פרחים, זרי בלונים, סלסלות פירות, יין, כרטיסי ברכה רגילים או כרטיסי ברכה עשויי שוקולד ומגוון מתנות ליולדת.

הזמנה מהחנות הסמוכה ליעד המשלוח

אני תמיד ממליצים לבחור בחנות הסמוכה ביותר למען המשלוח. לשם כך בחרנו עבורכם את חנויות הפרחים הטובות והאמינות ביותר בכל ישוב וישוב. אם תנהגו כעצתנו, ותפנו לחנות פרחים הסמוכה ליעד המשלוח, תהנו ממהירות בזמני אספקת המשלוח, ותימנעו מפערי תיווך ומדמי משלוח בתוך העיר. פערי תיווך עלולים להיווצר, כאשר חנות מקבלת הזמנה שיעד המסירה שלה רחוק, והיא פונה לחנות אחרת, הסמוכה יותר ליעד המסירה, לשם ביצוע ההזמנה, ולוקחת עמלה. אנו ,בכל מקרה לא גובים מכם הלקוחות עמלות ודמי תיווך.

הזמנה ישירה דרך האתר

ישנן חנויות המציעות אפשרות הזמנת משלוחי פרחים ושאר מתנות כמו שוקולד, בובות וכרטיסי ברכה, ישירות דרך האתר שלהן; חלק מהחנויות מציעות הזמנה ישירה, כולל תשלום, באתר מאובטח, ואחרות מציגות את קטלוג המוצרים ומזמינות אתכם ליצור איתם קשר לצורך הזמנה מהחנות הביתה.

במידה שהחנות מאפשרת הזמנה בדרך זו, תוכלו להזמין ישר דרך האתר ולקבל את ההזמנה עד הבית (או לכתובת מקבל המתנה). במידה והחנות אינה מאפשרת הזמנות מקוונות, תוכלו למלא טופס הזמנה, ללא פרטי כרטיס האשראי, והחנות תיצור אתכם קשר בחזרה לצורך השלמת ההזמנה והתשלום.

מגוון מתנות למגוון אירועים

בכל מקרה, אצלנו תמצאו מבחר רענן ומשובח של מתנות יפיפהיות ומרהיבות לכל אירוע ולכל הזדמנות: משלוחי פרחים, זרי פרחים, זר מתוק, שוקולדים, יין, ושאר מתנות, שילוו אתכם החל משלב החיזור, דרך בקשות סליחה על ריבים, המשך בימי נישואין, בימי הולדת ובלידות,וציום יום האם או יום המשפחה, ועד לאירועים חגיגיים של הילדים: סיום תיכון, סיום מסלול, סוף טירונות, שחרור מצה”ל, קבלת רשיון נהיגה, קבלת תואר ראשון, קבלת תואר פרופסור של כבוד, ועוד, ועוד, ועוד..

שוקולד יכול להוות מתנה מצוינת, אם נוסיף לכך גם זר מתוק נקבל הרכב מנצח.